Rezerwacja szczeniąt - regulamin

Szanowni Państwo,
w naszej hodowli psy są naszymi domownikami. Troszczymy się o nie najlepiej, jak umiemy. Towarzyszą one nam w codziennym życiu, przynosząc swoją obecnością wiele radości. Takich samych domów szukamy dla naszych szczeniąt. Jeśli zatem zamierzacie kupić u nas szczeniaka, zapraszam do kontaktu - rozmowy telefonicznej, mailowej, czy osobistej wizyty u nas w domu.

Rezerwacja - następuje po rozmowie i wpłacie zadatku w wysokości 200 zł. Odnotowanie wpłaty jest jednoznaczne z zawarciem umowy kupna-sprzedaży. Pozostałą kwotę kupujący uiszcza na miejscu w hodowli podczas odbioru szczenięcia.

Szczenięta są gotowe do odbioru w ósmym tygodniu po narodzinach. Do tego czasu będą już nauczone samodzielnego jedzenia, rozpoczną naukę zachowywania higieny. Będą też dwukrotnie zaszczepione i kilkukrotnie odrobaczone.

W przypadku sprzedaży psa za granicę termin ten jest przedłużony ze względu na wymagania formalne związane ze szczepieniami,  kwarantanną i czasem potrzebnym na wyrobienie paszportu psa. Wzrasta wówczas adekwatnie do kosztów ostateczna cena.

Z każdym kupującym jest zawierana umowa kupna-sprzedaży psa na piśmie.

Każde szczenię z naszej hodowli otrzymuje:
 - rodowód,
- książeczkę zdrowia,
- wyprawkę (m.in. karmę na pierwsze dni w nowym domu).

Na miejscu w hodowli do wglądu również dokumenty hodowlane (rodowody, certyfikaty, przeglądy miotów...)

ZADATEK a Sprzedaż
  • Przyjęcie zadatku zobowiązuje hodowcę do sprzedaży psa osobie rezerwującej.
  • Jeżeli osoba rezerwująca nie odbierze psa w umówionym terminie i w ciągu 3 dni nie skontaktuje się z hodowcą w celu ustalenia nowego terminu odbioru psa, kwota zadatku przepada, a hodowca może ponownie wystawić szczenię na sprzedaż. 
  • Jeżeli do sprzedaży psa nie dojdzie z winy hodowcy, kwota zadatku jest zwracana w podwójnej wysokości.